KERESÉS AZ OLDALON...

ÉRTÉKESÍTŐ pozíció

Munkavégzés helye: budapesti bevásárlóközpontokban

Főbb feladatok

  1. Klasszikus bolti értékesítés
  2. Árukezelés, üzlet tisztán tartása, árukihelyezés, stb.
  3. Árumozgáshoz és készletezéshez szükséges adminisztráció

Munkakör betöltésének feltételei

  1. Eladói és/vagy kereskedelmi végzettség
  2. Szakmai tapasztalat videojátékok terén
  3. Alap vagy középfokú angol nyelvtudás előnyt jelenthet
  4. Jó kommunikációs képesség
  5. Érdeklődés a videojátékok, számítógépes játékok iránt
  6. Csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  1. Fiatal, dinamikus csapat
  2. Fejlődési lehetőség
  3. Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  4. Versenyképes fizetés

Önéletrajzod és motivációs leveled a tisza.zsolt@playitstore.hu email címre küld.

SZERVIZES pozíció

XIII. kerületi szervizközpontunkba keresünk laptop-ok alaplapszintű javításában és Gamer PC-k összeszerelésében jártas számítástechnikai szakembert.

  1. Laptopok és játékkonzolok alaplapszintű javítása BGA állomással
  2. Kézi forrasztóállomással való javítás
  3. Laptopok és játékkonzolok mechanikai javítása
  4. Laptopok és játékkonzolok hibáinak diagnosztizálása megfelelő mérőeszközökkel, majd ezek javítása
  5. Teljeskörű szoftveres hibafeltárás, javítás

Elvárások:

  1. Megfelelő tapasztalat a munka elvégzéséhez
  2. Naprakész piaci ismeretek (hardver, szoftver, trend)
  3. Folyamatos önfejlesztés
  4. Precíz, önálló munkavégzés
  5. Szakmai angol nyelvtudás

  1. A karrier@playitstore.hu email-címre várjuk a jelentkezők önéletrajzát, kísérőlevéllel, illetve referenciákkal, fizetési igény megjelölésével
  2. A tárgy: szervizes pozíció

Munkavégzés helye és ideje:

  1. Budapest, Frangepán u. 46, 1139
  2. 8 órás munkaidő, heti 5 napban, 8:00-16:00 időtartamban