KERESÉS AZ OLDALON...

Ha úgy érzed, Te vagy az, aki a videójáték szenvedélyedet, tudásodat képes vagy ötvözni becsületes, precíz munkavégzéssel egyénileg és csapatban, s ezáltal a PlayIT Store meglévő Csapatába beilleszkedve, teljesmunkaidőben, aktívan hozzá tudnál járulni az értékesítés menetéhez, akkor ne habozz jelentkezni személyesen a boltban leadott vagy a pongracz.anita@playitstore.hu-ra elküldött magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a tárgyba az „Értékesítő” jeligét ne felejtsétek el beírni.

Munkakör: bolti eladó, értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest | Győr | Eger

Feladatok:

  • Értékesítés központi sztenderdek szerint
  • Az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása (Árufeldolgozás, az üzlet tisztántartása, nyitás-zárás)
  • Udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálás
  • Vásárlói kérdések és reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Videojátékok és perifériák nagyfokú ismerete
  • Kereskedelmi területen (értékesítés) szerzett min. 1 év szakmai munkatapasztalat
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, terhelhetőség, ügyfél orientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként Windows, Excel és Word)
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Jó kommunikációs- és beszédkészség
  • Érdeklődés a videojátékok, információs technológia iránt
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítő/bolti eladó – szakirányú, középfokú- végzettség
  • Társalgási szintű idegennyelv-ismeret (angol és/vagy német)
  • Naprakész hardver- és szoftverismeret
  • Szakmai tapasztalat kereskedelmi területen min. 1 év
  • OCTOPUS 8 ERP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, de tervezhető munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Azonnali munkakezdés