Üdvözlünk kedves Vásárló!
Ne hagyjatok ki semmiből!

Karrier

ÉRTÉKESÍTŐ pozíció

Munkavégzés helye: budapesti bevásárlóközpontokban

Főbb feladatok

  • Klasszikus bolti értékesítés
  • Árukezelés, üzlet tisztán tartása, árukihelyezés, stb.
  • Árumozgáshoz és készletezéshez szükséges adminisztráció

Munkakör betöltésének feltételei

  • Eladói és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Szakmai tapasztalat videojátékok terén
  • Alap vagy középfokú angol nyelvtudás előnyt jelenthet
  • Jó kommunikációs képesség
  • Érdeklődés a videojátékok, számítógépes játékok iránt
  • Csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Önéletrajzod és motivációs leveled a tisza.zsolt@playitstore.hu email címre küld.

SZERVIZES pozíció

XIII. kerületi szervizközpontunkba keresünk laptop-ok alaplapszintű javításában és Gamer PC-k összeszerelésében jártas számítástechnikai szakembert.

  • Laptopok és játékkonzolok alaplapszintű javítása BGA állomással
  • Kézi forrasztóállomással való javítás
  • Laptopok és játékkonzolok mechanikai javítása
  • Laptopok és játékkonzolok hibáinak diagnosztizálása megfelelő mérőeszközökkel, majd ezek javítása
  • Teljeskörű szoftveres hibafeltárás, javítás

Elvárások:

  • Megfelelő tapasztalat a munka elvégzéséhez
  • Naprakész piaci ismeretek (hardver, szoftver, trend)
  • Folyamatos önfejlesztés
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szakmai angol nyelvtudás

  • A karrier@playitstore.hu email-címre várjuk a jelentkezők önéletrajzát, kísérőlevéllel, illetve referenciákkal, fizetési igény megjelölésével
  • A tárgy: szervizes pozíció

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, Frangepán u. 46, 1139
  • 8 órás munkaidő, heti 5 napban, 8:00-16:00 időtartamban

Árukereső.huÁrukereső.hu
www.playitstore.hu